Mezi vyznavači Santy Muerte. Pivo a jo*nty s sebou
První listopad je dnem Santy Muerte, patronky vyvrhelů všeho druhu. Nemohl jsem chybět na mši jejích stoupenců u oltáře sv. Smrti v obávané čtvrti Tepito v Ciudad de México.
Podobizny Santy Muerte ve všech formátech a velikostech jsou na této akci nezbytností. (Foto: Václav Lang)
První listopad je prvním dnem mexických dušiček Día de Muertos, ale také dnem Santy Muerte. K jejímu oltáři se toho dne vypravují tisíce jejích následovníků, obvykle nekonvenčních osobností.
Pokud se vám líbí moje reportáže, můžete mě podpořit přihlá…
Continue reading this post for free, courtesy of Vaclav.